info
عکس ایستگاه اتوبوس لادن
category

ایستگاه اتوبوس لادن محله شهرک مخابرات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لادن

ایستگاه اتوبوس لادن (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و خیابان ذبیحی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آدرنالین پارک GMAX، بام سعادت آباد و مرکز خرید دیدار و همچنین دامینو سپهر فرتاک، سوپر مارکت و میوه دوستان، ایستگاه اتوبوس میدان هنر، خشکشویی خانه سفید و مجتمع پرواز ۲ - E2 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لادن تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس لادن تهران است که در محله شهرک مخابرات قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شاهنامه، صبحی، ذبیحی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس لادن تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی بوعلی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لادن تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لادن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس الموت
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، بین الموت و الوند
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار پنجم
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، بین کوهسار ششم و کوهسار پنجم
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، کوهستان، بین کوهپایه سوم و کوهسار دهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لادن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لادن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لادن ندارد.
  neshan logo