info
عکس دی مارکت
category

دی مارکت محله کوثر، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دی مارکت

دی مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کوثر مشهد و خیابان کوثر 29 واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آشپزخانه خانه سلامت، ساندویچ دهه شصت، آتلیه آرتین، سوپر مارکت کوثر و باشگاه یکان (ویژه آقایان) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده دی مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت کاج
  بلوار هنرستان
 • سوپر مارکت
  بلوار هنرستان، هنرستان 8
 • سوپرمارکت شکو مارت
  بلوار هنرستان، هنرستان 36
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دی مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دی مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دی مارکت ندارد.
  neshan logo