info
عکس سوپر یاس
category

سوپر یاس محله سرافرازان، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر یاس

سوپر یاس (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سرافرازان مشهد و خیابان رهایی - دلاوران 21 واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک موزه علوم زمین مشهد و همچنین دفتر خدمات اقامت و اشتغال کفالت اتباع خارجی شماره 501، نانوایی، آرایشگاه زنانه بیتا و بهار، قهوه پانی و لبنیات سنتی پسر جون قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر یاس واقع شده‌اند:

 • سوپر گل نرگس
  عارفی 1 - منفرد 2 (نارنج)، بین نارنج4 و 6
 • سوپر مارکت سرافراز
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 46 و 48
 • هایپر مارکت تاج محل
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 29 و میدان حر
 • سوپرمارکت
  بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، دلاوران 9، رز17-حق شناس 4/10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر یاس ندارد.
  neshan logo