info
عکس آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر امجدی
category

آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر امجدی محله زرگری، شیراز

آزمایشگاه تشخیص طبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر امجدی

آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر امجدی (آزمایشگاه تشخیص طبی) در محله زرگری شیراز و خیابان ۲۴ ستارخان واقع شده است. این مکان یکی از دو آزمایشگاه تشخیص طبی در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم دکتر خدادوست و مجتمع شیراز مال و همچنین کافه شهرزاد، کلینیک چشم پزشکی دکتر صلوتی، آژانس مسافرتی گردشگران شهر راز، ایکات (شعبه شیراز) و مرکزخرید سینا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از آزمایشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر امجدی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمد مسعودی
  پنجشنبه 01 مهر ماه 1400

  خوبه

  1

سایر آزمایشگاه‌های که در محدوده آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر امجدی واقع شده‌اند:

 • آزمایشگاه دکتر سیروس مقدم
  مطهری، 3 مطهری شمالی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد مسعودی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر امجدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر امجدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر امجدی ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار ستارخان، 24 ستارخان، بین 24/2 ستارخان و 22/2 ستارخان
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر امجدی

  شنبه 07:00 تا 21:30
  یک‌شنبه 07:00 تا 21:30
  دوشنبه 07:00 تا 21:30
  سه‌شنبه 07:00 تا 21:30
  چهارشنبه 07:00 تا 21:30
  پنج‌شنبه 07:00 تا 15:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo