info
عکس تاکسی سرویس مرکز
category

تاکسی سرویس مرکز محله پونک جنوبی، تهران

درباره‌ی تاکسی سرویس مرکز

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

تاکسی سرویس مرکز (تاکسی تلفنی) در محله پونک جنوبی تهران و خیابان سردار جنگل واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین گل فروشی ترنج، شرکت مخابرات ایران، بنگاه مسکن فلات، شیرینی فروشی آزالیا و سالن زیبایی سمیرا ندرلو قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 17 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس مرکز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس مرکز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس مرکز ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل
ثبت نظر و تصویر
neshan logo