info
عکس پارکینگ خوابگاه یزد
category

پارکینگ خوابگاه یزد محله پردیس دانشگاه یزد، یزد

درباره‌ی پارکینگ خوابگاه یزد

پارکینگ خوابگاه یزد (پارکینگ) در محله پردیس دانشگاه یزد یزد و پرفسور حسابی، خیابان استاد احمد آرام واقع شده است. این مکان یکی از دو پارکینگ در محله پردیس دانشگاه یزد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نوتلابار یزد، شیرینی گل یاس، خودپرداز (بانک تجارت)، راک ماهور و خوابگاه پردیس 2 (برادران) قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ خوابگاه یزد واقع شده‌اند:

 • پارکینگ
  خیابان استاد احمد آرام، تقاطع ادب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اقایی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ خوابگاه یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ خوابگاه یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ خوابگاه یزد ندارد.
  neshan logo