info
عکس ابزارآلات و لوازم کولر آبی پیروزمندعکس ابزارآلات و لوازم کولر آبی پیروزمند
category

ابزارآلات و لوازم کولر آبی پیروزمند محله فردوسی، تهران

فروشگاه ابزار

درباره‌ی ابزارآلات و لوازم کولر آبی پیروزمند

ابزارآلات و لوازم کولر آبی پیروزمند (فروشگاه ابزار) در محله فردوسی تهران و خیابان امیرکبیر واقع شده است. این فروشگاه یکی از 140 فروشگاه رنگ و ابزار در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان بلدیه، موزه عبرت و پاساژ کاشانی و همچنین میدان امام خمینی (توپخانه سابق)، پارکینگ ناصرخسرو، مسافرخانه همت، تعمیرات آیفون تصویری COMMAX و پاساژ لباف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های ابزار که در محدوده ابزارآلات و لوازم کولر آبی پیروزمند واقع شده‌اند:

 • فروشگاه کرون
  امام خمینی، سی تیر
 • بازرگانی ابزار بهمن
  امام خمینی، میرزایی
 • آذین ابزار نوید
  امام خمینی، بین سلطانی و سی تیر
 • فروشگاه احسان ابزار
  امیرکبیر، مصطفی خمینی
 • ابزار فروشی
  مصطفی خمینی، 15 خرداد، بین همایون و پامنار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ابزارآلات و لوازم کولر آبی پیروزمند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ابزارآلات و لوازم کولر آبی پیروزمند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ابزارآلات و لوازم کولر آبی پیروزمند ندارد.
  neshan logo