info
عکس گازفروشی
category

گازفروشی محله دشتی، حمیدیا

درباره‌ی گازفروشی

گازفروشی (فروشگاه ابزار) در محله دشتی حمیدیا و خیابان دشتی سیزدهم واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه رنگ و ابزار در محله دشتی حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین رستوران جعفری 2، آرایش و پیرایش ستاره آبی، نمایندگی قطعات مدیران خودرو ایزدی، مجموعه ورزشی پرشین و پژواک یدک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های ابزار که در محدوده گازفروشی واقع شده‌اند:

 • ابزار سینا
  زیر گذر ابوذر، بلوار شهید دشتی
 • ابزار آلات بابایی Tools Shop
  (2.0)
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی یک و دشتی سوم
 • ابزارآلات احمد
  (5.0)
  بلوار خلیج فارس، شهید جعفری، خیابان عباسیه، بین خیابان کمیل و ورزشگاه
 • فروشگاه ابزار میلاد
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، شهید جعفری، خیابان عباسیه، بین خیابان کمیل و ورزشگاه
 • ابزار آلات و رنگ فروشی فخر
  (4.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی یازدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گازفروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گازفروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گازفروشی ندارد.
  neshan logo