info
عکس ایستگاه پلیس 14
category

ایستگاه پلیس 14 (محله نجف آباد، حمیدیا)

درباره‌ی ایستگاه پلیس 14

موقعیت ایستگاه پلیس 14 در محله نجف آباد حمیدیا را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه پلیس 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله نجف آباد حمیدیا و خیابان دشتی 2 واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین پمپ بنزین، جایگاه شهید طباطبائی، نمایندگی قطعات مدیران خودرو ایزدی، آرایش و پیرایش ستاره آبی، پیتزا و همبرگر سیزده و پژواک یدک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر حمیدیا، ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14 است که در محله نجف اباد خیابان دشتی 2 قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، دشتی 2 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14 محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف حمیدیا می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

اتومبیل کرایه صفائیه یزد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه پلیس 14 واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه پلیس 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه پلیس 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه پلیس 14 ندارد.
neshan logo