info
عکس ایستگاه پلیس 14
category

ایستگاه پلیس 14 محله نجف آباد، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه پلیس 14

ایستگاه پلیس 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله نجف آباد حمیدیا و خیابان دشتی ۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین جایگاه سوخت شهید طباطبائی، پیتزا و همبرگر سیزده، آرایش و پیرایش ستاره آبی، نمایندگی قطعات مدیران خودرو ایزدی و پژواک یدک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14 حمیدیا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر حمیدیا، ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14 حمیدیا است که در محله نجف اباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، دشتی 2 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14 حمیدیا محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف حمیدیا می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

اتومبیل کرایه صفائیه یزد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 14 حمیدیا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه پلیس 14 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قربانی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 12 و خیابان ایثار
 • ایستگاه اتوبوس سه راه مسلم ابن عقیل
  بلوار شهید دشتی، شهید مدنی، خیابان عباسیه، بین شاهد و مسلم ابن عقیل
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان
  خیابان تیمسار فلاحی، بین میدان امام حسن و تیمسار فلاحی11
 • ایستگاه اتوبوس میدان کاج
  بلوار پاسداران، استادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه پلیس 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه پلیس 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه پلیس 14 ندارد.
  neshan logo