info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد

ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان کنارگذر شرقی مطهری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین پارک شهدای کوچه بیوک، کافه تورین، رستوران و فست فود گل سرخ شعبه۲، نی نی سنتر و پست بانک شعبه مطهری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد

ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله علی بن ابی طالب پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مطهری، شرقی مطهری، بین 49 و لاله می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات یزد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دولت آباد
  انقلاب، بین قائم آل محمد و کوچه شهید مردای
 • ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
  بلوار مطهری، مطهری 22
 • ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان
  خیابان انقلاب، انقلاب 58
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد ندارد.
  neshan logo