info
عکس فروشگاه مختاری
category

فروشگاه مختاری محله مصطفی خمینی، اراک

فروشگاه مرتبط با خودرو
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مختاری

فروشگاه مختاری (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار قدس واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و باتیس و همچنین فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه، بوستان پیروزی، گلفروشی نرگس ، Cafe Veniz (کافه ونیز) و فروشگاه ستاره ها البسه کودک ونوجوان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه مختاری واقع شده‌اند:

 • خدمات لاستیک (آپاراتی)
  بلوار تهران، بین مهبد و یوسفعلی دوست‌محمدی
 • ایران روکش ۱
  بلوار آیت الله غفاری، غلامرضا انوری، بین صانع 8 و عباسی
 • خدمات و لاستیک فروشی چقایی
  بلوار تهران، یوسفعلی دوست‌محمدی
 • هایپر اسپرت کرمی
  دانشگاه، سلمان فارسی، بین نوروزی و هاجر
 • فروشگاه لاستیک چقایی
  (5.0)
  بلوار تهران، یوسفعلی دوست‌محمدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نظری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مختاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مختاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مختاری ندارد.
  neshan logo