info
عکس مسجد بهشهری های مقیم مشهد
category

مسجد بهشهری های مقیم مشهد محله بالا خیابان، مشهد

درباره‌ی مسجد بهشهری های مقیم مشهد

مسجد بهشهری های مقیم مشهد (مسجد) در محله بالا خیابان مشهد و بلوار طبرسی جنوبی، طبرسی 2، حوض امیر واقع شده است. این مکان یکی از ده مسجد در محله بالا خیابان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شارستان، بیمارستان و زایشگاه جواد الائمه و پاساژ رضا و همچنین پارکینگ عمومی، هتل الماس هشتم، مهمانپذیر طبرسی، مسجد حوض امیر و رستوران جاودانی قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد بهشهری های مقیم مشهد واقع شده‌اند:

 • حسینیه و زائرسرای سرایانی ها
  بلوار امیرالمومنین، امیرالمومنین 3
 • مسجد حضرت ابالفضل
  بلوار وحدت، وحدت 15، شهید محمدپور، دادخواه 4
 • مسجد سجادیه
  آیت الله بهجت، بهجت 1
 • حسینیه معظم قائمیون (عج)
  آیت الله بهجت، بهجت 1
 • مسجد الرضا (علیه السلام)
  (5.0)
  بلوار وحدت، وحدت 1، شهید محبتی 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط HajjAmir (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 20 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد بهشهری های مقیم مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 20 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد بهشهری های مقیم مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد بهشهری های مقیم مشهد ندارد.
  neshan logo