info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی
category

ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی محله شهرک شریعتی، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی

ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شریعتی تهران و خیابان نظری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شریعتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شادی تماشا و مرکز خرید المهدی و همچنین نمایندگی سایپا پیشتاز خودرو سهیل (کد: ۱۱۶۱)، طباخی قوچ سفید، پارک 22 بهمن، فست فود گرین و بستنی نعمت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی تهران

ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی تهران در شهر تهران، محله شهرک شریعتی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شقایق، صمدی، نظری بروید. ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی حامل تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک بهمن صمدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دارالقرآن
  بزرگراه چراغی، مهران، بین محرمی و سلطانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی ندارد.
  neshan logo