info
عکس خودپرداز بانک حکمت
category

خودپرداز بانک حکمت

درباره‌ی خودپرداز بانک حکمت

خودپرداز بانک حکمت (خودپرداز) در استان تهران، شهرستان شمیرانات، بخش لواسانات و خیابان کنار گذر بابایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ پرندگان تهران، پارکینگ شمالی باغ پرندگان، مسجد شهرک شهید رسولی، فروشگاه اتکا و سوپر مارکت و هایپر مارکت قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به خودپرداز بانک حکمت


سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک حکمت واقع شده‌اند:

 • بانک حکمت ایرانیان (خودپرداز)
  بزرگراه شهید بابایی
 • بانک سامان
  بزرگراه شهید بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اُورنگ (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک حکمت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک حکمت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک حکمت ندارد.
  neshan logo