عکس دانشگاه شهید عباسپور مهمانسرا مشاهده در نقشه نشان
category

دانشگاه شهید عباسپور مهمانسرا (محله حکیمیه، تهران)

مهمانپذیر و پانسیون
4.0
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، احسان (گرمابدری)، نرسیده به بلوار شهید عبدالرضا

موقعیت دانشگاه شهید عباسپور مهمانسرا در محله حکیمیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


دانشگاه شهید عباسپور مهمانسرا (مهمانپذیر و پانسیون) در محله حکیمیه تهران و خیابان احسان (گرمابدری) واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور، خوابگاه دختران دانشگاه عباسپور، فروشگاه روغن و مواد غذایی تی تی و آزمایشگاه آب و خاک شرکت آب راهبر محاسب (آبرام) قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، احسان (گرمابدری)، نرسیده به بلوار شهید عبدالرضا


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صالح (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشگاه شهید عباسپور مهمانسرا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پانسیون مجتمع اقامتی اقامتگاه مهمانپذیر مسافرخانه مهمانسرا مهمانسرای

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دانشگاه شهید عباسپور مهمانسرا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشگاه شهید عباسپور مهمانسرا تهران ندارد.
neshan logo