info
عکس دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور
category

دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور محله حکیمیه، تهران

دانشکده
4.2
5 رای

درباره‌ی دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور

دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور (دانشکده) در محله حکیمیه تهران و خیابان زین الدین، احسان (گرمابدری) واقع شده است. این مرکز یکی از پنج دانشکده در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوفه آفتاب پردیس فنی و مهندسی، دانشگاه شهید عباسپور مهمانسرا، ساختمان دکتر هشترودی، ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور و مسجد دانشگاه عباس پور قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از دانشکده‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور واقع شده‌اند:

 • دانشکده علوم زیستی
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا
 • دانشکده مهندسی برق _ ساختمان جابر بن حیان
  بلوار شهید عبدالرضا، شهید نشوه
 • دانشکده مدیریت و علوم انسانی
  (3.0)
 • ساختمان دکتر هشترودی
  (4.3)
  بلوار شهید عبدالرضا، شهید نشوه
 • دانشکده علوم انسانی
  (3.0)
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط javad (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور ندارد.
  neshan logo