عکس دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور مشاهده در نقشه نشان
category

دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور (محله حکیمیه، تهران)

دانشکده
4.2
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، زین الدین، احسان (گرمابدری)

موقعیت دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور در محله حکیمیه تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور (دانشکده) در محله حکیمیه تهران و خیابان زین الدین، احسان (گرمابدری) واقع شده است. این مرکز یکی از سه دانشکده در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوفه آفتاب پردیس فنی و مهندسی، دانشگاه شهید عباسپور مهمانسرا، ساختمان دکتر هشترودی، ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور و مسجد دانشگاه عباس پور قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از دانشکده‌های خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، زین الدین، احسان (گرمابدری)

تلفن تماس: 02173932655


سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور واقع شده‌اند:

 • دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد تهران شمال
  (4.2)
  چمن آرا، بعد از سروستان یکم
 • دانشکده علوم انسانی
  (3.7)
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا، نرسیده به چمن آرا
 • دانشکده مدیریت و علوم انسانی
  (5.0)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط javad (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دانشکده

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور تهران ندارد.
  neshan logo