info
عکس مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران
category

مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران محله منصوریه منگل، ری

بانک

درباره‌ی مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران

مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران (بانک) در محله منصوریه منگل ری و خیابان غیوری شمالی واقع شده است. این مکان یکی از شش بانک در محله منصوریه منگل ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند چشمه علی و پروتیین خورشید و همچنین باغ ظهیرالدوله، رستوران شهرزاد، فلافل بغدادی شعبه 2، خودپرداز بانک تجارت و اسپرت تخصصی نجفی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران

بانک مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران در شهر ری، محله منصوریه منگل قرار دارد. از بانک‌های خوب محله منصوریه منگل می‌توان به بانک مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران اشاره کرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک قوامین، بانک تجارت و صندوق قرض الحسنه پیروان شهدای کربلا هم قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس موزه صنعت معدن، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران قرار دارد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.
نظرات کاربران در مورد مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر حذف شده
  شنبه 21 مرداد ماه 1402

  باجت عالی است

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 08 شهریور ماه 1402

  بانک‌ تجارت تکه


سایر بانک‌های که در محدوده مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران واقع شده‌اند:

 • بانک قوامین
  امام حسین، بین خانلری و دیلمان
 • بانک تجارت
  امام حسین، بین دیلمان و وفایی پور
 • صندوق قرض الحسنه پیروان شهدای کربلا
  بلوار بسیج، غیوری شمالی، بین خراسانی و هشت متری محرمی
 • بانک صادرات
  فدائیان اسلام، محمدی، بین مختاری و غیوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Muhammad (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدیریت شعب بانک تجارت جنوب تهران ندارد.
  neshan logo