info
عکس امام زمان (عج)
category

امام زمان (عج) محله خانی آباد شمالی، تهران

درباره‌ی امام زمان (عج)

امام زمان (عج) (مسجد) در محله خانی آباد شمالی تهران و خیابان میثاق واقع شده است. این مکان یکی از چهار مسجد در محله خانی آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار پارس و همچنین میدان ابن سینا (فلکه خانی آباد)، داروخانه شبانه روزی دکتر مکاری، شورای حل اختلاف ناحیه 19، گیم نت لئو و خانه فرهنگ میعاد قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده امام زمان (عج) واقع شده‌اند:

 • حسینیه محبان حسین بن علی (ع)
  (5.0)
  بزرگراه شهید تندگویان، حیدری، سیمرغ
 • مهدیه امام جواد (ع)
  (5.0)
  بزرگراه شهید تندگویان، بیست و دوم، بیست و چهارم
 • مسجد امام زمان (عج)
  (3.0)
  بلوار شقایق، میثاق
 • مسجد صاحب الزمان
  (5.0)
  بزرگراه شهید تندگویان، بهمنیار، اصلانی
 • مسجدحضرت ولیعصر (عج)
  (4.0)
  بزرگراه شهید تندگویان، شهید کوهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی امام زمان (عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد امام زمان (عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه امام زمان (عج) ندارد.
  neshan logo