info
عکس مهدیه امام جواد (ع)
category

مهدیه امام جواد (ع) محله بهمنیار، تهران

درباره‌ی مهدیه امام جواد (ع)

مهدیه امام جواد (ع) (مسجد) در محله بهمنیار تهران و خیابان بیست و چهارم واقع شده است. این مکان یکی از نه مسجد در محله بهمنیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مفرح و همچنین شرکت مشتریان گلدیران (شعبه جنوب)، فروشگاه هفت، مجموعه ورزشی سام، بهزیستی شهید باهنر و تجهیزات ورزشی بوستان الجواد قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مهدیه امام جواد (ع) واقع شده‌اند:

 • امام زمان (عج)
  بلوار شقایق، میثاق
 • حسینه باب الحوائج
  رجایی، طباطبایی، بین هشت متری زند کریمخانی و بشارت
 • مسجد امام جعفر صادق
  بزرگراه شهید تندگویان، بهمنیار، مبارک آبادی، باقری
 • مسجد امام صادق (ع)
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، بهمنیار، مبارک آبادی، بین حسنی و جاوید
 • مسجدحضرت اباالفضل (ع)
  بزرگراه شهید تندگویان، بهمنیار، مبارک آبادی، صحرایی سوری، بین اول و سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Damavand Geographic (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 23 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهدیه امام جواد (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 23 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مهدیه امام جواد (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهدیه امام جواد (ع) ندارد.
  neshan logo