info
عکس تهیه غذا طاها
category

تهیه غذا طاها محله کرمان، تهران

درباره‌ی تهیه غذا طاها

تهیه غذا طاها (رستوران) در محله کرمان تهران و خیابان رویان واقع شده است. این رستوران یکی از شانزده رستوران در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارس دژ و همچنین مرکز بهداشتی درمانی دگمه چی، آزمایشگاه دکمه‌چی، مدرسه راهنمایی دخترانه نمونه دولتی جنت، رویان رایانه و سوغات اشترانکوه (فروش عسل طبیعی) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این رستوران یکی از غذاخوری‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران تهیه غذا طاها تهران

این رستوران در‌ شهرتهران بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری، رویان، بین ایزد پناه و قدس، قرار گرفته است.

رستوران تهیه غذا طاها تهران یکی از رستوران‌های محبوب در محله کرمان است. رستوران‌های معروف دیگری مانند مجموعه غذایی باروته، رستوران حافظ، سفره خانه گل مریم، رستوران دنیای نور و سفره خانه سنتی شبهای شیدایی در اطراف این رستوران قرار دارند. ایستگاه خادم الحسین، کافه بی و کافه هیزم از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله کرمان هستند که در نزدیکی رستوران تهیه غذا طاها تهران قرار دارند.

چطور به رستوران تهیه غذا طاها تهران برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران تهیه غذا طاها تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. از طریق نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم می‌توانید به دست آورید. دسترسی به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر دیگر کاربران و مکان‌هایی که در اطراف این رستوران قرار دارند، مواردی هستند که در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده‌اند.

از امتیازهای خوب رستوران تهیه غذا طاها تهران این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. شما می‌توانید در ایستگاه مترو فدک پیاده شوید و به این رستوران برسید. ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران تهیه غذا طاها تهران می‌باشد.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران در ادامه قابل مشاهده‌ است. به یاد داشته باشید در صورتی که به رستوران تهیه غذا طاها تهران رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده تهیه غذا طاها واقع شده‌اند:

 • مجموعه غذایی باروته
  مدنی، بعد از اسماعیل بزرگیان
 • رستوران حافظ
  بزرگراه شهید سلیمانی، استاد حسن بنا شمالی
 • سفره خانه گل مریم
  بزرگراه شهید سلیمانی، احمدی، نجفی
 • رستوران دنیای نور
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرد
 • سفره خانه سنتی شبهای شیدایی
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Bzili (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهیه غذا طاها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهیه غذا طاها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهیه غذا طاها ندارد.
  neshan logo