عکس پارک سوار حافظ مشاهده در نقشه نشان
category

پارک سوار حافظ (محله ایمان، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید سلیمانی

موقعیت پارک سوار حافظ در محله ایمان مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


پارک سوار حافظ (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله ایمان مشهد و کنارگذر بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این پایانه یکی از دو پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله ایمان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین نمایندگی مرکزی کالارسان مشهد، کارواش نانو بخار سعید، ترمینال مسافربری سواری برون شهری ، میدان حافظ و تعمیرگاه پارس پلوس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این پایانه یکی از پایانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید سلیمانی


سایر پایانه‌های که در محدوده پارک سوار حافظ واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک سوار حافظ مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پارک سوار حافظ

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۹) چهارشنبه 17 فروردین ماه 1401

  ماشین برای شهرهای تربت فریمان تایباد نیشابور سبزوار کاشمر و... این سمت مشهد

  1
 • avatar
  خادم الرضا (ع) (شهریار سطح ۷) سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  معمولا اتوبوس موجوده

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پارک سوار حافظ مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک سوار حافظ مشهد ندارد.
neshan logo