info
عکس سوپر مارکت لیانا
category

سوپر مارکت لیانا محله افسریه جنوبی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت لیانا

سوپر مارکت لیانا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله افسریه جنوبی تهران و بزرگراه بسیج، بین تاجبندان و هاشمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین تالار پذیرایی گلهای زندگی، کلیشه سازی آریامهر، رادیاتورسازی احمدی، شیشه اتومبیل جهان نما و طباخی مسعود قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت لیانا واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت مختاری
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین کنگاوری و بازدار
 • فروشگاه گندم افسریه شمالی 10034
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین شاطرنیا و خسروی
 • مینی مارکت
  بزرگراه بسیج، خاتم الانبیا، بین کریمی و هشت متری چهارم
 • سوپرمارکت
  بزرگراه بسیج، خاتم الانبیا، بین کریمی و هشت متری چهارم
 • سوپرمارکت تبریزی
  بزرگراه بسیج، کریمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت لیانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت لیانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت لیانا ندارد.
  neshan logo