info
عکس مرکز رشد سازمان انرژی اتمی ایران (رسا)
category

مرکز رشد سازمان انرژی اتمی ایران (رسا) محله امیرآباد، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز رشد سازمان انرژی اتمی ایران (رسا)

مرکز رشد سازمان انرژی اتمی ایران (رسا) (اداره و سازمان دولتی) در محله امیرآباد تهران و خیابان بیست و یکم واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان انرژی اتمی دوره اول، بوستان بنفشه، تهیه غذای ویوا، هستی کده و فروشگاه رفاه امیر آباد قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز رشد سازمان انرژی اتمی ایران (رسا) واقع شده‌اند:

 • ساختمان خوارزمی
 • مرکز ملی علوم فنون لیزر ایران
  کارگر شمالی، ابطحی غربی، بین هدهد و ولفجر
 • سازمان مدیریت صنعتی
  (3.0)
  کارگر شمالی، دوم، نهم
 • ناحیه 6
  (3.0)
  دهم، بین 10/1 و هفتم
 • سازمان انرژی اتمی ایران
  (2.0)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز رشد سازمان انرژی اتمی ایران (رسا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز رشد سازمان انرژی اتمی ایران (رسا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز رشد سازمان انرژی اتمی ایران (رسا) ندارد.
  neshan logo