info
عکس کوی کارمندان عکس کوی کارمندان
category

کوی کارمندان (محله جوادیه (زمانی)، تهران)

اداره و سازمان دولتی
4.3
3 رای

درباره‌ی کوی کارمندان

موقعیت کوی کارمندان در محله جوادیه (زمانی) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

کوی کارمندان (اداره و سازمان دولتی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان شوش، بین حمداللهی اکرم و رسولی دوم واقع شده است. این اداره یکی از نه اداره و سازمان دولتی در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل ترن، مسجد حضرت ابوالفضل سهرابی، مدرسه ابتدایی دانش وحید، سوپر مارکت و ایستگاه اتوبوس معصومیه قرار گرفته است.سایر مراکز دولتی که در محدوده کوی کارمندان واقع شده‌اند:

 • پست برق
  بزرگراه بعثت، نزدیک به تقاطع امامی
 • مرکز آموزش و تحقیقات گمرک ایران
  بلوار شهید رجایی، نرسیده به بزرگراه بعثت
 • گمرگ
  بلوار شهید رجایی، نرسیده به بزرگراه بعثت
 • انبار شریعتی
  مختاری، بین فرس و سپهر
 • کارخانجات راه آهن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ۰۹۱۹۱۲۳۳۶۹۸ (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کوی کارمندان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کوی کارمندان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کوی کارمندان ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، بین حمداللهی اکرم و رسولی دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo