info
عکس پارک خاتم
category

پارک خاتم تهران

درباره‌ی پارک خاتم

پارک خاتم (پارک) در تهران و بزرگراه یاسینی، بزرگراه باقری واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمه کوثر نمایندگی رمضانی کد 5948 و پارک شمس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک خاتم تهران

آدرس دقیق پارک بوستان پارک خاتم تهران شهر تهران محله زینبیه است. آدرس این پارک استان تهران، تهران، بزرگراه یاسینی، بزرگراه باقری است. بوستان پارک خاتم تهران را می‌توان از مکان‌های تفریحی پرطرفدار در محله زینبیه دانست. در اطراف این پارک، فست فودها و رستوران‌های خوبی از جمله رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی قرار دارند. مراکز تفریحی دیگری هم در محدوده بوستان پارک خاتم تهران قرار دارند که می‌توان از میان آن‌ها به برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران اشاره کرد.

چطور به بوستان پارک خاتم تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش آلودگی هوا موثر باشید، می‌توانید برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس کیاشمشکی نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک خاتم تهران است. برای پیدا کردن بهترین مسیر شما می‌توانید از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم از نقشه نشان دریافت کنید. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان پارک خاتم تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

در ادامه، می‌توانید تصاویر این پارک را مشاهده کنید. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک خاتم تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک خاتم واقع شده‌اند:

 • پارک تفریحی شهید مهتدی
  بزرگراه شهید دوران
 • پارک عرفان
  بزرگراه یاسینی، بزرگراه شهید دوران
 • بوستان خانواده
  بزرگراه باقری، خاقانی
 • پارک رسام
  بزرگراه یاسینی، بزرگراه شهید دوران
 • پارک سپند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک خاتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک خاتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک خاتم ندارد.
  neshan logo