info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شقایق
category

ایستگاه اتوبوس میدان شقایق محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شقایق

ایستگاه اتوبوس میدان شقایق (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و میدان شقایق واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مولوی برادران مومنی و همچنین تالار تشریفات کلاسیک، بوستان شقایق، کتابخانه شقایق، طباخی حاج علی خانی و سبزیجات آماده گل پونه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شقایق تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان شقایق تهران، شهر تهران، محله تهران پارس است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه باقری بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شقایق تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شقایق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چایچی
  بزرگراه باقری، خاقانی، شهید سرمدیان، شهید شمس، بین بوعلی و میدان رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس تلفنخانه
  دماوند، فراهانی، بلوار شهید ثانی، بین چهلم و دکتر آیت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شقایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شقایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شقایق ندارد.
  neshan logo