info
عکس قصابی محمود
category

قصابی محمود محله دیلمان، تهران

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی قصابی محمود

قصابی محمود (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله دیلمان ری و خیابان دیلمان شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری و مسکونی نگین راگا و همچنین بقعه بی بی زبیده، مسجد مرتضی علی، سرای محله دیلمان، آموزشگاه رانندگی ری و شیرینی فروشی ضیافت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده قصابی محمود واقع شده‌اند:

 • قصابی و مرغ فروشی
  غیبی، صمدی، بین قدمی و همت
 • پروتئین طوطیا
  گودرزی
 • فروشگاه گوشت و مرغ
  بزرگراه شهید کریمی، غیوری شمالی، وثوق
 • سوپر گوشت و مرغ وحید
  بزرگراه شهید کریمی، غیوری شمالی، بین معروف و شهید مصطفی امیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 28 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قصابی محمود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 28 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قصابی محمود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قصابی محمود ندارد.
  neshan logo