عکس کنگره 60 ساختمان سیمرغ
مشاهده در نقشه نشان
category

کنگره 60 ساختمان سیمرغ (محله امجدیه - خاقانی، تهران)

مرکز خدمات عمومی
5.0
49 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، ورزنده

موقعیت کنگره 60 ساختمان سیمرغ یکی از مراکز ارائه خدمات عمومی خوب منطقه در محله امجدیه - خاقانی تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

کنگره 60 ساختمان سیمرغ (مرکز خدمات عمومی) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان ورزنده واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام سجاد (ع) ناجا، موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و تیام وندینگ و همچنین مجموعه ورزشی شیرودی، ساندویچ محمود، هتل مهمانپذیر خانه تهران، تالار هنر و استخر قهرمانی شهید نوفلاح تهران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز ارائه خدمات عمومی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو طالقاني، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، ورزنده

تلفن تماس: 02188833887


سایر مراکز ارائه خدمات عمومی که در محدوده کنگره 60 ساختمان سیمرغ واقع شده‌اند:

 • مرکز منطقه‌ای داوری تهران
  (3.0)
  بزرگراه مدرس، غفاری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کنگره 60 ساختمان سیمرغ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کنگره 60 ساختمان سیمرغ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کنگره 60 ساختمان سیمرغ ندارد.
  neshan logo