عکس پایانه اتوبوسرانی قدس
category

پایانه اتوبوسرانی قدس (اصفهان)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، سلمان فارسی، بین بهار 2 و طلوع

موقعیت پایانه اتوبوسرانی قدس اصفهان را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اصفهان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوسرانی قدس (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در اصفهان و خیابان سلمان فارسی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پايانه مترو قدس، اداره برق شمال غرب اصفهان، نان تافتون، ایستگاه مترو قدس و خودپرداز بانک صادرات قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این پایانه یکی از پایانه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر پایانه اتوبوسرانی قدس


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، سلمان فارسی، بین بهار 2 و طلوع


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AmirHosein (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوسرانی قدس اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه مسافربری پاسداران ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایانه اتوبوسرانی قدس

  • avatar
    سید (شهریار سطح ۹) پنجشنبه 02 دی ماه 1400

    عالی با وجود خط های متعدد دسترسی به همه شهر آسون شده

  • avatar
    im_jlali (شهریار سطح ۵) یکشنبه 10 بهمن ماه 1400

    امکان سفر با اتوبوس درون شهری به بیشتر مکان های شهر

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوسرانی قدس اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوسرانی قدس اصفهان ندارد.