info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی اصفهان

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در اصفهان و خیابان گلستان ارم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهر فرش شعبه امام خمینی، شهر لوازم خانگی شعبه امام خمینی، نمایندگی رنو و تویوتا قناد، نگین خودرو و تعمیرگاه تویوتا،لکسوس،هیوندای،کیا (اخوان) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی اصفهان

بانک ملی اصفهان در شهر اصفهان، محله شهرک رسالت قرار گرفته است. بانک ملی اصفهان یکی از بانک‌های خوب محله شهرک رسالت است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک ملی اصفهان برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. درنزدیکی بانک ملی اصفهان ایستگاه مترو قدس قرار دارد. ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک ملی اصفهان قرار دارد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. اگر برای انجام کاری به بانک ملی اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملی اصفهان را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یونس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه امام خمینی، گلستان ارم
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری بانک ملی

شنبه 07:30 تا 13:30
یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
دوشنبه 07:30 تا 13:30
سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
چهارشنبه 07:30 تا 13:30
پنج‌شنبه 07:30 تا 13:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo