info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
category

ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر محله عاشق آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر

ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله عاشق آباد اصفهان و خیابان شهدای عاشق آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله عاشق آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر عنایتی، نانوایی کوثر، فروشگاه افق کوروش، فروشگاه لباس یاسین و مشاور املاک صدر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله عاشق آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهدای عاشق آباد بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو قدس است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مینو
  بزرگراه امام خمینی، بین مینو و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم
  امام خمینی، بین گلستان ارم و گلبرگ 124
 • ایستگاه اتوبوس انصارالمهدی
  امام خمینی، بین شهید نورالله انوری و ابوالفضل
 • ایستگاه اتوبوس مسجد قدس
  شهدای عاشق آباد، بین میدان امام حسین و پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس شهید طاووسی
  پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر ندارد.
  neshan logo