info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد قدس
category

ایستگاه اتوبوس مسجد قدس محله عاشق آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد قدس

ایستگاه اتوبوس مسجد قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله عاشق آباد اصفهان و خیابان شهدای عاشق آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله عاشق آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرهنگسرای علامه دهخدا، مواد غذایی خلیج فارس، مسجد جامع عشق آباد، موبایل سعید و داروخانه دکتر امرالهی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد قدس اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد قدس اصفهان، شهر اصفهان، محله عاشق آباد است. این ایستگاه اتوبوس در شهدای عاشق آباد، بین میدان امام حسین و پیروزی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد قدس اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد قدس اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
  شهدای عاشق آباد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  شهدای عاشق آباد، بین 21 و حیدریان
 • ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی
  شهدای عاشق آباد، بین 28 و هنرمندنیا
 • ایستگاه اتوبوس امام حسن
  شهدای عاشق آباد، بین باهنر و حسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد قدس ندارد.
  neshan logo