info
عکس ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی
category

ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی محله عاشق آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی

ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی (ایستگاه اتوبوس) در محله عاشق آباد اصفهان و خیابان شهدای عاشق آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله عاشق آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه ایده آل، داروخانه دکتر عنایتی، موبایل و کامپیوتر هنرمند، برق تراست و لوازم جشن تولد هپی لند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی اصفهان

ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی اصفهان در شهر اصفهان، محله عاشق آباد و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهدای عاشق آباد، بین 28 و هنرمندنیا بروید. ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو قدس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سلمان فارسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید طاووسی
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس گلستان ۲
  بزرگراه امام خمینی، مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی ندارد.
  neshan logo