info
عکس ایستگاه اتوبوس مینو
category

ایستگاه اتوبوس مینو محله شهرک مهدیه، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مینو

ایستگاه اتوبوس مینو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهدیه اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهدیه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهر فرش (شعبه امام خمینی)، نمایندگی رنو و تویوتا قناد، شهر لوازم خانگی شعبه امام خمینی، پمپ بنزین رسالت و نگین خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مینو اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مینو اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک مهدیه است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام خمینی، بین مینو و مهدیه قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مینو اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی رسالت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مینو اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مینو واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مینو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مینو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مینو ندارد.
neshan logo