info
عکس کباب و حلیم شاندیز
category

کباب و حلیم شاندیز محله کوشش، مشهد

کباب و حلیم‌فروشی
5.0
1 رای

درباره‌ی کباب و حلیم شاندیز

کباب و حلیم شاندیز (کباب و حلیم‌فروشی) در محله کوشش مشهد و بلوار فداییان اسلام واقع شده است. این کبابی یکی از چهار کباب و حلیم‌فروشی در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید کامیاب و همچنین پمپ بنزین جایگاه 163، اغذیه گل یخ، ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام، ایستگاه مترو هفده شهریور و توس بلبرینگ مرادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کبابی به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده کباب و حلیم شاندیز واقع شده‌اند:

 • کبابی رضا
  پروین اعتصامی، پروین اعتصامی 14
 • کبابی تبریز
  امام رضا، بین امام رضا 15 و 17
 • کباب و حلیم بهارستان
  بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 3 و فداییان اسلام 5
 • کباب سید
  (3.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، بین فداییان اسلام 19 و جمهوری اسلامی 22
 • کباب سرای پاژ
  (4.0)
  بلوار 17 شهریور جنوبی، 17 شهریور 2/2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 06 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کباب و حلیم شاندیز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کباب و حلیم شاندیز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کباب و حلیم شاندیز ندارد.
  neshan logo