info
عکس ایستگاه مترو هفده شهریورعکس ایستگاه مترو هفده شهریور
category

ایستگاه مترو هفده شهریور محله 17 شهریور، مشهد

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو هفده شهریور

ایستگاه مترو هفده شهریور (ایستگاه مترو) در محله 17 شهریور مشهد و بلوار فداییان اسلام واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید کامیاب و همچنین اورژانس سزاوار، خوابگاه دانشجویی آرام، پمپ بنزین جایگاه 163، داروخانه شبانه روزی دکتر باستان و اغذیه گل یخ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو هفده شهریور

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Balad
  چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه 1402

  ایستگاه فهده شهریور با قابلیت دسترسی به بازار هفده شهریور و بیمارستان شهید کامیاب و خیابان کوشش

  3
 • avatar
  فائزه رشیدی
  پنجشنبه 16 شهریور ماه 1402

  خیلی زیبا است

  2
 • avatar
  پدرام
  چهارشنبه 24 خرداد ماه 1402

  ایستگاه مترو هفده شهریور، یکی از ایستگاه های خط یک مترو است که از زیر زمین بلوار فداییان اسلام (بلوار نخریسی) را به بلوار هفده شهریور و کوشش متصل می کند. ایستگاه های مترو قبل و بعد این ایستگاه، ایستگاه های امام رضا و پروین اعتصامی هستند. از این ایستگاه نیز می توان به عنوان زیرگذر استفاده کرد.

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 11 فروردین ماه 1403

  متروی مشهد خیلی تمیز و مرتب

 • avatar
  فاطمه
  یکشنبه 29 مرداد ماه 1402

  طی 2بار تجربه من ایستگاه تقریبا خلوتی نسبت به سایرین بود


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده هفده شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو بسیج
  (5.0)
  میدان بسیج (فلکه برق)
 • ایستگاه مترو پروین اعتصامی
  (4.6)
  بلوار فداییان اسلام، بعد از بلوار چمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو هفده شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو هفده شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو هفده شهریور ندارد.
  neshan logo