info
عکس ایستگاه اتوبوس مقصد 133 ابتدا
category

ایستگاه اتوبوس مقصد 133 ابتدا محله لاله، تبریز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مقصد 133 ابتدا

ایستگاه اتوبوس مقصد 133 ابتدا (ایستگاه اتوبوس) در محله لاله تبریز و خیابان شهید محمدنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله لاله تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترک ماشین، قهوه خانه لاله، پرسکاری محمدی، فروشگاه ثروتی و باتری سازی روشن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مقصد 133 ابتدا تبریز

در شهر تبریز، ، ایستگاه اتوبوس مقصد 133 ابتدا تبریز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید محمدنژاد، بین المهدی و نیکنام پنجم می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مقصد 133 ابتدا تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهیدباکری قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی ارغوان قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مقصد 133 ابتدا تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مقصد 133 ابتدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  بهاران، بوستان شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مقصد 151(صمدی) انتها
  سفیر امید، نرسیده به میدان سهندیه
 • ایستگاه اتوبوس صمدی
  شهید محمدنژاد، بین گلچین و سهندیه
 • ایستگاه اتوبوس باکری
  بهاران، اشرفی لاله
 • ایستگاه اتوبوس آخر الهیه(خیام)
  الهیه، نرسیده به آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مقصد 133 ابتدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مقصد 133 ابتدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مقصد 133 ابتدا ندارد.
  neshan logo