عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن (محله تحویلی - فخرآباد، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، میدان فخر آباد(امام حسن)

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن در محله تحویلی - فخرآباد شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن (ایستگاه اتوبوس) در محله تحویلی - فخرآباد شیراز و میدان فخر آباد (امام حسن) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله تحویلی - فخرآباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادر و کودک شوشتری و مرکز تجاری، تفریحی، فرهنگی مشیر و همچنین فلکه فخرآباد، قالیشویی و مبلشویی شیراز، بوستان انقلاب، مجتمع چاپ دیجیتال طوبی چاپ و آژانس مسافرتی نادری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن، شهر شیراز، محله تحویلی - فخرآباد میدان فخر آباد (امام حسن) است. این ایستگاه اتوبوس در میدان فخر آباد(امام حسن) قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، میدان فخر آباد(امام حسن)


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام حسن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه 15 خرداد
  قصرالدشت، لطفعلی خان زند، بین 83 و 81
 • ایستگاه اتوبوس پوستچی
  قصردشت، نرسیده به 2
 • ایستگاه اتوبوس 15خرداد- قصردشت
  قصردشت، نرسیده به 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن ندارد.
  neshan logo