info
عکس فروشگاه آقای لاستیک
category

فروشگاه آقای لاستیک محله زیتون، یزد

فروشگاه مرتبط با خودرو

درباره‌ی فروشگاه آقای لاستیک

فروشگاه آقای لاستیک (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله زیتون یزد و خیابان زیتون واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه مرتبط با خودرو در محله زیتون یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شبکه هزاره و همچنین شورای حل اختلاف، مرغ بریان شکم پر شمال، فروشگاه موادغذایی شیررضا، پمپ بنزین کمربندی و مرکز خرید بزرگ کوثر قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه آقای لاستیک واقع شده‌اند:

 • ایساتیس تایر
  بلوار رضا پاکنژاد، بین نور 39 و حاتمی پور 41
 • رنگ سازی اتومبیل
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هزار درخت و بلوار محمد پاکنژاد
 • فروشگاه لاستیک امین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هزار درخت و بلوار محمد پاکنژاد
 • فروشگاه سون اسپورت
  بلوار ولیعصر، 17 شهریور، شهید صلواتی
 • فروشگاه لاستیک محسن خوانین زاده
  (1.0)
  پل باهنر، بلوار رضا پاکنژاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سالار (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه آقای لاستیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه آقای لاستیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه آقای لاستیک ندارد.
  neshan logo