info
عکس جوشکاری اگزوز و شاسی مجید
category

جوشکاری اگزوز و شاسی مجید اصفهان

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی

درباره‌ی جوشکاری اگزوز و شاسی مجید

جوشکاری اگزوز و شاسی مجید (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در اصفهان و خیابان ابوالفضل واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی سایپا و ایران خودرو قاسمی، کلید سازی شبانه روزی، مدیران خودرو ترابی، سالن ورزشی چندمنظوره و مدیران خودرووولکس ترابی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده جوشکاری اگزوز و شاسی مجید واقع شده‌اند:

 • تعمیرگاه مرکزی مدیران
  امام خمینی، بین گلبرگ 124 و بسیج
 • اتو کلینیک تخصصی رامین
  امام جواد، بین پلار و نوبهار
 • کلینیک تخصصی خودرو ماهری
  امام خمینی، بین میلاد و حکیم
 • خدمات برق حمید
  بزرگراه امام خمینی، شهیدان مهدی پور
 • کلینیک تخصصی نسل نو
  امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا نهاوندی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جوشکاری اگزوز و شاسی مجید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جوشکاری اگزوز و شاسی مجید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جوشکاری اگزوز و شاسی مجید ندارد.
  neshan logo