info
عکس ایستگاه اتوبوس بالا مسجد
category

ایستگاه اتوبوس بالا مسجد تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بالا مسجد

ایستگاه اتوبوس بالا مسجد (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و خیابان شهید مفتح واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفه کشاورزی و همچنین دبستان دولتی 29 بهمن، غذاخوری قصر زیبا، 🥕عرضه مستقیم هویج فتحی🥕، رادیاتور سازی دوستان و فروشگاه پریما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بالا مسجد تبریز

ایستگاه اتوبوس بالا مسجد تبریز در شهر تبریز، محله توکلی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید مفتح، بین شهید شریفی 1 و مدرسه واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بالا مسجد تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی ایمن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بالا مسجد تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بالا مسجد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بالا مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بالا مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بالا مسجد ندارد.
neshan logo