عکس مسجد شاه قیس مشاهده در نقشه نشان
category

مسجد شاه قیس (محله زرگری، شیراز)

مسجد
3.0
6 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، قصردشت، 63 قصردشت، 63/3 قصردشت

موقعیت مسجد شاه قیس در محله زرگری شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


مسجد شاه قیس (مسجد) در محله زرگری شیراز و خیابان قصردشت، 63 قصردشت، 63/3 قصردشت واقع شده است. این مکان یکی از دو مسجد در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی سرپوشیده شادشو و همچنین نانوایی بربری (شاهقیص)، دکتر امیر غفران، گل فروشی، درمانگاه دندان پزشکی دکتر فربدان و آموزشگاه سینمایی دنیای آفتاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، قصردشت، 63 قصردشت، 63/3 قصردشت


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد شاه قیس واقع شده‌اند:

 • مسجد چوگیا
  (4.0)
  پل زرگری، مختاری، بین 17 و 15
 • مسجد علویه
  (5.0)
  عفیف‌آباد، عفیف آباد 20، 20/3 عفیف آباد
 • مسجد شهید خلیل دستغیب
  (5.0)
  ولیعصر، بین 6 ولیعصر و 3 ولیعصر
 • مسجد امام سجاد(ع)
  (5.0)
  مطهری شمالی، نرسیده به 17 مطهری
 • مسجد امام علی (ع)
  بلوار ستارخان، خیابان نمازی، کوچه 20 نمازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خدایار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد شاه قیس شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد شاه قیس شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد شاه قیس شیراز ندارد.
  neshan logo