info
عکس دکتر اشکان افشار متخصص درمان ریشه دندانعکس دکتر اشکان افشار متخصص درمان ریشه دندان
category

دکتر اشکان افشار متخصص درمان ریشه دندان محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

مرکز دندان‌پزشکی

درباره‌ی دکتر اشکان افشار متخصص درمان ریشه دندان

دکتر اشکان افشار متخصص درمان ریشه دندان (مرکز دندان‌پزشکی) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان زمردیان واقع شده است. این مرکز یکی از بیست و نه دندان پزشکی در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و پاندورا پاسداران و همچنین رستوران و کافه کاپیتان لانژ، آزمایشگاه پاتوبیولوژی سعید، بنیاد فرش رسام عرب زاده، فروشگاه بست فی و دکتر مریم سادات حسینی قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده دکتر اشکان افشار متخصص درمان ریشه دندان واقع شده‌اند:

 • دندانپزشکی دکتر طلیعه بازرگان
  بلوار میرداماد، بین رودبار و شریعتی
 • مطب دکتر نرگس رنجپور
  شریعتی، زیبا
 • دکتر نقشی زادیان
  شریعتی
 • دکتر الهام عمادیان
  شریعتی، گل نبی
 • مطب دندانپزشکی دکتر تنکابنی
  پاسداران، بین بهستان یکم و گلستان دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر اشکان افشار متخصص درمان ریشه دندان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر اشکان افشار متخصص درمان ریشه دندان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر اشکان افشار متخصص درمان ریشه دندان ندارد.
  neshan logo