info
عکس مسجد مدینه
category

مسجد مدینه محله مقصودیه، تبریز

درباره‌ی مسجد مدینه

مسجد مدینه (مسجد) در محله مقصودیه تبریز و خیابان شهریار واقع شده است. این مکان یکی از پنج مسجد در محله مقصودیه تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، خانه استاد شهریار و پاساژ ایران و همچنین خانه بهنام، مسجد حاجی غفار، مرکز تصویربرداری ام آر ای ایران، کافه ویولن و دکتر بهرام منصوری اصل (پوست مو زیبایی) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد مدینه واقع شده‌اند:

 • مسجد چیت سازان
  فردوسی، بالا تربیت - تربیت غربی، بین پیام و کوچه پستخانه
 • مسجد شهید مدنی
  خیابان حافظ، پاستور جدید 3، بین بن بست انتظام اول و انتظام دوم
 • مسجد حاج محمد قلی
  شهید مدرس، خیابان استاد میر علی تبریزی، محمد قلی
 • مسجد
  خیابان شهید یاغچیان، بیدزار
 • مسجد ملارضا
  خاقانی، خیابان استاد میر علی تبریزی، بین خیابان افروزنده و محمد قلی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد مدینه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد مدینه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد مدینه ندارد.
  neshan logo