info
عکس ایستگاه اتوبوس حمام
category

ایستگاه اتوبوس حمام محله اسفندیاری و بستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمام

ایستگاه اتوبوس حمام (ایستگاه اتوبوس) در محله اسفندیاری و بستان تهران و خیابان لطیفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله اسفندیاری و بستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید المهدی و همچنین تالار بزرگمهر، نمایندگی mvm، فروشگاه زنجیره ای شهروند خانی آباد نو، لوازم قنادی برادران آقالو و داندان پزشکی مهرگان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمام تهران

ایستگاه اتوبوس حمام تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله اسفندیاری و بستان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی، بین صمدی و محرمی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حمام تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس بهار قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حمام تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حمام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه
  بلوار شقایق، میثاق، بین نایب زاده و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس انتهای ماهان
  بلوار شقایق، بین شهید زلفی و میدان شقایق
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز
  بزرگراه چراغی، مهران، بین جوادی و لاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمام ندارد.
  neshan logo