info
عکس سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده
category

سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده محله شهرک استقلال، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده

سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کاج واقع شده است. این اداره یکی از یازده اداره و سازمان دولتی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت جهان ستاره آریا - پخش ماکارونی جهان، نمایشگاه کتاب ارشاد، تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو)، بافندگی پاندا باف و شرکت چاپ و نشر سپه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.ایستگاه‌های نزدیک به سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده


سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حامد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    دوشنبه 08 شهریور ماه 1400

    شرکت پخش اب معدنی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده ندارد.
neshan logo