info
عکس تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو)
category

تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو) محله شهرک استقلال، تهران

نمایندگی خودرو
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو)

تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو) (نمایندگی خودرو) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان شهید جلال واقع شده است. این نمایندگی یکی از شانزده نمایندگی خودرو در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش اتومات 133، پارکینگ عمومی نیلا، مرکز تشخیص رنگ فرودخودرو، سازمان خدمات پس از فروش توسعه صنعتی مهریزان - لینده و شرکت درمان یاب پخش مهر آریا قرار گرفته است.سایر نمایندگی‌های خودرو که در محدوده تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو) واقع شده‌اند:

 • اداره تحویل مدیران خودرو
  (5.0)
  چهل متری عبیدی، شهید جلال
 • شرکت خدمات و تجارت بم خودرو
  (4.2)
  بزرگراه لشگری، عاشری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یزدانی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو) ندارد.
  location استان تهران، تهران، چهل متری عبیدی، شهید جلال
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری تعمیرگاه مرکزی غرب آلفاموتور (آلفارومئو)

  شنبه 08:30 تا 17:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 17:00
  دوشنبه 08:30 تا 17:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 17:00
  چهارشنبه 08:30 تا 17:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 13:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo