info
عکس نمایشگاه موتورسنگین
category

نمایشگاه موتورسنگین محله دبستان، تهران

نمایشگاه بین المللی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایشگاه موتورسنگین

نمایشگاه موتورسنگین (نمایشگاه بین المللی) در محله دبستان تهران و میدان موحد کاشانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قمر بنی هاشم (ع) و اروکو - شعبه شرق و همچنین دبیرستان پسرانه جواد الائمه متوسطه دوره اول، آموزش و پرورش منطقه 7 تهران، نانوایی سنگک، سوپر مارکت و کباب و حلیم دالاهو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از نمایشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد نمایشگاه موتورسنگین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    استقلال 1398
    چهارشنبه 19 مرداد ماه 1401

    خوبه اگه موتور سنگین دوست داشته باشی خوش میگذره

    2

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی رضا (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه موتورسنگین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه موتورسنگین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه موتورسنگین ندارد.
neshan logo