عکس نمایشگاه موتورسنگین
category

نمایشگاه موتورسنگین (محله دبستان - مجیدیه، تهران)

نمایشگاه بین المللی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کابلی، کاشانی موحد، میدان کاشانی موحد

موقعیت نمایشگاه موتورسنگین در محله دبستان - مجیدیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

نمایشگاه موتورسنگین (نمایشگاه بین المللی) در محله دبستان - مجیدیه تهران و میدان کاشانی موحد واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قمر بنی هاشم و اروکو - شعبه شرق و همچنین سرای محله دبستان، نانوایی سنگک، دبیرستان پسرانه جواد الائمه متوسطه دوره اول، شرکت راهسازی و عمران ایران و آموزش و پرورزش منطقه 7 تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کابلی، کاشانی موحد، میدان کاشانی موحد


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی رضا (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه موتورسنگین تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت نمایشگاه بین المللی

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه موتورسنگین تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه موتورسنگین تهران ندارد.