عکس نانوایی سنگک
category

نانوایی سنگک (محله دبستان - مجیدیه، تهران)

نانوایی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کابلی، کاشانی موحد، میدان کاشانی موحد

موقعیت نانوایی سنگک یکی از نانوایی‌های خوب منطقه در محله دبستان - مجیدیه تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

نانوایی سنگک (نانوایی) در محله دبستان - مجیدیه تهران و میدان کاشانی موحد واقع شده است. این مکان یکی از هشت نانوایی در محله دبستان - مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قمر بنی هاشم و اروکو - شعبه شرق و همچنین سرای محله دبستان، آموزش و پرورزش منطقه 7 تهران، دبیرستان پسرانه جواد الائمه متوسطه دوره اول، شرکت راهسازی و عمران ایران و گوشت ابراهیمی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از نانوایی‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کابلی، کاشانی موحد، میدان کاشانی موحد


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگک واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگک
  (4.1)
  بزرگراه شهید سلیمانی، چهاردهم، زروان
 • نانوایی سنگکی خواجه عبدالله
  (4.1)
  شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، بین یکم و ابوذر غفاری
 • نانوایی بربری سید
  (3.0)
  حسن بنا جنوبی، فضلعلی بیک
 • نانوایی لواش
  (5.0)
  حسن بنا جنوبی، بین آزادی و فردوسی
 • نانوایی سنگکی
  (4.0)
  حسن بنا جنوبی، بین فراهانی مزرعه و کاظمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پریچهر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نانوایی نان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد نانوایی سنگک

  • avatar
   علی رضا (شهریار سطح ۹) شنبه 04 دی ماه 1400

   هم کیفیت و هم قیمتشون خیلی عالیه.

  • avatar
   خیبری (شهریار سطح ۵) جمعه 07 خرداد ماه 1400

   نانوایی سنگک نان سنگک با کیفیت ونان خوبی داره وبا کیفیت هستش

  • avatar
   ناصری (شهریار سطح ۳) شنبه 11 اردیبهشت ماه 1400

   نانوایی سنگک در تهران با پخت نان تازه و باکیفیت مناسب، مکان تمیز، استفاده از آرد تازه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگک تهران ندارد.