info
عکس قهوه سیتوعکس قهوه سیتو
category

قهوه سیتو محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

کافی‌شاپ

درباره‌ی قهوه سیتو

قهوه سیتو (کافی‌شاپ) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان میرمطهری واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از پنجاه و چهار کافی‌شاپ در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین فیزیوتراپی شریعتی، پل سید خندان، فست فود شیلا (شعبه سید خندان)، کبابی گلپایگانی و آموزشگاه کنکور سی رنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه سیتو تهران

کافی شاپ قهوه سیتو تهران در شهر تهران محله نیلوفر - شهید قندی قرار دارد. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان تهران، تهران، شریعتی، میرمطهری است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد کافی شاپ قهوه سیتو تهران، با شماره تلفن آن 09333900115 تماس بگیرید.

کافی شاپ قهوه سیتو تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله نیلوفر - شهید قندی است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ قهوه سیتو تهران برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ قهوه سیتو تهران می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس قدوسی توقف دارند، استفاده کنید. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه سیتو تهران را به شما معرفی می‌کند. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ قهوه سیتو تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه سیتو واقع شده‌اند:

 • کافه دون کلاب
  شریعتی، اتوبانک
 • قهوه فروشی
  سهروردی شمالی، نقدی
 • کافه فُروارد
  شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، پنجم، بین چهاردهم و دوازدهم
 • کافه ماشا
  شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، پنجم، بین چهاردهم و دوازدهم
 • کافه مینوت
  بزرگراه شهید سلیمانی، رودخانه، ششم، دوازدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hossein (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 05 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه سیتو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 05 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه سیتو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه سیتو ندارد.
  location استان تهران، تهران، شریعتی، میرمطهری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری قهوه سیتو

  شنبه 07:00 تا 23:00
  یک‌شنبه 07:00 تا 23:00
  دوشنبه 07:00 تا 23:00
  سه‌شنبه 07:00 تا 23:00
  چهارشنبه 07:00 تا 23:00
  پنج‌شنبه 07:00 تا 23:00
  جمعه 09:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo